плаваючі фонтани

ЖК «РІВ'ЄРА»

Архітектура ЖК «Рів’єра»,  розташованого біля затоки Дніпра, витримана відповідно до сучасних європейських тенденцій — затишна набережна з дитячими майданчиками  органічно вписується в ландшафт паркової зони. А потужні плаваючі фонтани на набережній, спроектовані та виготовлені в «Майстерні фонтанів» — яскраво та елегантно підкреслюють переваги житлового комплексу 

Пішохідний танцюючий фонтан

Місто Самбір

З вересня 2019 року площа «Ринок» у місті Самбір на львівщині перетворилася на оновлений громадський простір, що дарує радість й натхнення. «Майстерня фонтанів» забезпечила проведення реконструкції фонтанної системи та інтеграцію сучасного світломузичного рішення, керування якого здійснюється за допомогою комп’ютера, контролера та спеціального програмного забезпечення. 

Пішохідні фонтани

ЖК «SKY RIVER»

«Sky River» — житловий комплекс на березі Дніпра, в якому передбачено безліч варіантів сімейного дозвілля: барбекю-простір прямо на даху, дитячі майданчики, мотузкові гірки та атракціони, spa (турецька баня, римська парна, японська купіль), тренажерні зали. Зона відпочинку навколо басейну облаштована завдяки нашим спеціалістам. А на подвір’ї мешканців та їх гостей вітають пара потужних пішоходних фонтанів від нашої майстерні.

Класичні фонтани в готельному комплексі

«BRECH»

«Бреч» — найбільший готельно-розважальний комплекс України, розташований в затишному, мальовничому, екологічно чистому місці. В еко-комлексі «Бреч» ви можете оселитися в різних куточках світу: китайські котеджі пагоди, будиночки альпійських мисливців, американський корпус в континентальному стилі тощо.

Серед найцікавіших локацій комплексу — прогулянковий парк в стилі ренесанс, дбайливо оздоблений класичними фонтанами. 

Класичний танцюючий фонтан

«Квітка Подолу»

«PODIL PLAZA & RESIDENCE» — сучасний багатофункціональний комплекс на Подолі для роботи і життя. Чудова інфраструктура, гарантія безпеки, історичний центр, пейзажі, від яких перехоплює подих…  А такж, танцюючий фонтан «Квітка Подолу», який, безперечно прикрасив не тільки житловий комплекс, а й став прикрасою всього Подолу! 

Безкоштовна консультація

mfontaniv@gmail.com