наші послуги

наші
послуги

В залежності від масштабу проекту Вашого фонтану ми готові надати повний спектр послуг для здійснення задуму Замовника. Нам подобається наша робота, тому кожен наш фонтан ми намагаємося зробити досконалим. Такий підхід завжди знаходить відклик у наших Замовників!

З чого все починається? З запитань, яких виникає досить багато, особливо на початку. Ми консультуємо з задоволенням всіх, хто до нас звернувся.

Після отримання консультацій і визначення концепції Вашого фонтану важливо визначити його вартість. Ми виконаємо варіанти розрахунків, а Ви обираєте, те, що задовольняє Вашим вимогам.

Проект Вашого фонтану ми виконаємо у відповідності до діючих державних норм. Наші проектувальники досвічені та сертифіковані.

Обладнання для фонтану ми поставляємо самостійно від перевірених постачальників. Виробництво окремих вузлів виконуємо в Україні.

Досвічені монтажники виконають монтаж обладнання і виконають пуско-налагоджувальні роботи якісно та вчасно.

Для Замовників великих проектів важливо не тільки збудувати фонтан, а й забезпечити необхідний пакет виконавчої документації. Ми готові оформити проект документально.

бюджети

орієнтир
по цінах

Фонтан не будують щороку. Тому, розглядаючи у перспективі будівництво фонтану, Вам буде цікаво ознайомитись з ціновими орієнтирами для отримання першого уявлення про можливий бюджет майбутнього проекту.

бюджетний

$5650.00
Потужність до 3 кВт;
Статичний режим;
Чаша до 3м;
без фільтрації;

преміум

$64200.00
Танцюючий фонтан;
Потужність до 15 кВт
Висота струменів до 7 м;
Танок води та світла;

Безкоштовна консультація

mfontaniv@gmail.com